TORNEIG DE PÀDEL / TORNEO PÁDEL

Star’s Gym

Preu / Precio: 17 €/Persona

Inclou:  Entrepà, beguda, samarreta del torneig i número pel sorteig de pales, roba i premis pels guanyadors.

 

LLISTA D’INSCRITS – LISTA DE INSCRITOS:

 

Inscrit: Categoria INFO – PARELLA
1a masculina
1 CARLOS HURTADO 1a masculina MARC CASAS
2 MARC CASAS 1a masculina CARLOS HURTADO
3 DAVID RODRIGUEZ 1a masculina MICHELE D’ANTINO
4 MICHELE D’ANTINO 1a masculina DAVID RODRIGUEZ
5 MANUEL ALVAREZ 1a masculina XAVI VALSERA
6 XAVI VALSERA 1a masculina MANUEL ALVAREZ
7 VICTOR ANTOLI 1a masculina JAVIER VILA
8 JAVIER VILA 1a masculina VICTOR ANTOLI
9 PERE SALVÓ 1a masculina ALEIX SALVÓ
10 ALEIX SALVÓ 1a masculina PERE SALVÓ
11 JORDI RUBIO 1a masculina ALFONS GAMEZ
12 ALFONS GAMEZ 1a masculina JORDI RUBIO
13 RAFA AUMATELL 1a masculina KIKE PEREZ
14 KIKE PEREZ 1a masculina RAFA AUMATELL
15 ALBERT ALBEROLA 1a masculina MIQUEL MARTINEZ
16 MIQUEL MARTINEZ 1a masculina ALBERT ALBEROLA
2a-GRUP – A masculina
1 ANDRES ROMERO 2a masculina ORIOL YRURZUN
2 ORIOL YRURZUN 2a masculina ANDRES ROMERO
3 CAROLA CUSTODERO 2a-GRUP-B MARTA ANDREU
4 MARTA ASENSIO 2a-GRUP-B CAROLA CUSTODER
5 BENJAMIN FALGUERA 2a masculina FRAN FERNANDEZ
6 FRANCISCO FERNANDEZ 2a masculina BENJA FALGUERAS
7 MARCAN SANCHEZ 2a masculina XAVI HERRANZ
8 XAVI HERRANZ 2a masculina MARCAN SANCHEZ
9 SERGIO LOPEZ 2a masculina VICTOR MONTORO
10 VICTOR MONTORO 2a masculina SERGIO LOPEZ
11 SERGI SALUDAS 2a masculina ALEX BARAGAÑO
12 ALEX BARGAÑO 2a masculina SERGI SALUDAS
13 ANTONIO PEREZ 2a masculina CARLOS SENSO
14 CARLOS SENSO 2a masculina ANTONIO PEREZ
2a-GRUP – B
1 AARON BLANCO 2a-GRUP-B GINA GRAU
2 GINA GRAU 2a femenina AARON BLANCO
3 RUBEN LUNAR 3a masculina CRISTIAN DELGADO
4 CRISTIAN DELGADO 3a masculina RUBEN LUNAR
5 XAVIER ASENSIO 2a-GRUP-B VICTOR BONASTRE
6 VICTOR BONASTRE 2a-GRUP-B XAVIER ASENSIO
7 VICTOR MANUEL GARCIA 2a-GRUP-B JOSE MARIA MARTIN GAMEZ
8 JOSE MARIA MARTIN GAMEZ 2a-GRUP-B VICTOR MANUEL GARCIA
9 ANGEL QUEROL 2a-GRUP-B JORDI TRIVIÑO
10 JORDI TRIVIÑO 2a-GRUP-B ANGEL QUEROL
11 GUSTAVO LOREA 2a-GRUP-B UBALDO ESCUDER
12 UBALDO ESCUDER 2a-GRUP-B GUSTAVO LOREA
13 MARCELINO ARANDA 2a masculina WALTER PALMPIN
14 WALTER PAMPIN 2a masculina MARCELINO ARANDA
15 RAUL RILLO 2a masculina XAVI VIDAL
16 XAVI VIDAL 2a masculina RAUL RILLO
3a masculina
1 JOAN BALLBÈ 3a masculina FRANCESC DURAN
2 FRANCESC DURAN 3a masculina JOAN BALLBÈ
3 ARTURO DE PEDRO 3a masculina JORDI GOMEZ
4 JORDI GOMEZ 3a masculina ARTURO DE PEDRO
5 RAUL BEDMAR 3a masculina JORDI GUSI
6 JORDI GUSI 3a masculina RAUL BEDMAR
7 JOAN ORDI 3a masculina XAVI VILA
8 XAVI VILA 3a masculina JOAN ORDI
9 ISMAEL MOYA 3a masculina ALEX MIR
10 ALEX MIR 3a masculina ISMAEL MOYA
11 ESTEBAN CUADRA 3a masculina ALDREDO VARELA
12 ALFREDO VARELA 3a masculina ESTEBAN CUADRA
13 RAMON VILAJOSANA 3a masculina XUXE GARCIA
14 XUXE GARCIA 3a masculina RAMON VILAJOSANA
15 QUIM BALLBÈ 3a masculina NIL DURAN
16 NIL DURAN 3a masculina QUIM BALLBÈ
2a femenina
1 ANGELS VERA 2a femenina MONICA FERREIRA
2 MONICA FERREIRA 2a femenina ANGELS VERA
3 ANNA CAPDEVILA 2a femenina NÚRIA RIUS
4 NÚRIA RIUS 2a femenina ANNA CAPDEVILA
5 INGRID CANTO 2a femenina ANNA JORGE
6 ANNA JORGE 2a femenina INGRID CANTO
7 CRISTINA VILALTA 2a femenina VIRTU
8 VIRTU JUSTICIA 2a femenina CRISTINA VILALTA
9 ESTEL CAROL 2a femenina ONA CAMPS
10 ONA CAMPS 2a femenina ESTEL CAROL
11 RAQUEL RODRIGUEZ 2a femenina OLGA
12 OLGA LUQUE 2a femenina RAQUEL RODRIGUEZ
13 MARTA FONT 2a femenina PALMIRA LUCAS
14 PALMIRA LUCAS 2a femenina MARTA FONT
mixta
1 ANDRES ROMERO mixta PATRI
2 PATRI DELGADO mixta ANDRES
3 EDU SANZ mixta MARTA GELIS
4 MARTA GELIS mixta EDU SANZ
5 ESTHER ZAMORA mixta CHEMA
6 JOSE MARIA MARTIN mixta ESTHER ZAMORA
7 YVONNE GERCKEN mixta ALBERT MASARICO
8 ALBERT MASARICO mixta YVONNE GERCKEN
9 CRISTINA SANAHUJA mixta ALEXIS ECHEVARRIA
10 ALEXIS ECHEVARRIA mixta CRISTINA SANAHUJA
11 CELSO PRIETO mixta ANDREA SANTANA
12 ANDREA SANTANA mixta CELSO PRIETO
13 MARC GIL MARTIN mixta MARTA MURCIA
14 MARTA MURCIA mixta MARC GIL
15 LLUIS BIGORDA mixta MARTA
16 MARTA EGEA mixta LLUIS BIGORDA
TOTAL INSCRITS                                92